Meist

Dreality on personaalne ilusalong, mis pakub oma külastajale võimalust nautida täielikku privaatsust ning unustada hetkeks argipäeva mured. Ilusalongi teeb eriliseks just see, et meie kliendil on võimalus salongis viibida täpselt nii kaua, kui soovi on – kas või terve öö!

Iluteenindajad tulevad koha peale ning viivad protseduurid läbi ilma, et kliendil oleks tarvis kuhugi liikuda. Ilusalongis valib külastaja meie iluteenuste nimekirjast endale sobilikud teenused, mille teevad koha peal professionaalsed iluteenindajad. Ööbimiskohaks on Tallinna kesklinnas saunaga varustatud kõigi mugavustega privaatne salong, et pakkuda võimalust inimesel pühenduda iseenda vaimsele tervisele ning teha kehale kui meelele absoluutne taassünd.

Dreams (unistused) + reality (reaalsus) annavad kokku Dreality sõna, millest tulenevalt on meie tiimi eesmärgiks muuta nii eestvedajate enda, kui klientide südamesoovid reaalsuseks!

Riina Potisepp

Juhatuse esimees / BYAS Sales Director

“Olen 2 aastat tegelenud Saksa ilutipptehnoloogiaga, mida olen ise enda peal proovinud ja leidnud, et need tooted on seda väärt, et propageerida. Tegemist on aparaatidega, kus kasutatakse samu tehnoloogiaid kui professionaalsetes kosmeetikasalongides. Ja olles pikka aega mõelnud teha ise üks armas koht kuhu inimesed tulevad nagu koju ja saavad parimat võimalikku hoolitsust, olen sellega oma ammuse unistuse teoks teinud.”

Else Saga

BYAS Beauty Stylist / Massöör / Küünetehnik

”Olen kümne aastase kogemusega massöör ja küünetehnik ning mõned aastad tagasi liitusin BYAS ilumaailmaga. Soovin teha oma tööd alati südamega ja südamega tehtud töö vili on rahulolev klient.”

  Juliette L. Liiv

  Jumestaja

  “Olen lõpetanud Inglismaal, Liverpoolis kolmanda taseme „Theatrical and Special Effects, Hair and Media Make Up“ õpingud, kus õppisin filmi-, tele- ja teatrigrimmi, moe- ja fotograafiameiki, ajaloolist jumestust, eriefektide loomist meigikunstiga kui ka näo- ja kehamaalingute tegemist. Oma igapäevatöös olen 100% tulemusse pühenduv ja ei rahuldu millegi vähema kui perfektse tulemusega. Minu kohaolek meeskonnas paneb ruumi särama ja mul on suurepärane võime anda teistele edasi positiivset energiat. Oma õpingute käigus olen osalenud võistlustel, kus saavutasin Inglismaal kõrgeid kohti nii maakondlikult kui ka üleriigiliselt. Töös kasutan vaid kvaliteetseimate brändide tooteid.”

   Elis Liivaru

   Kosmeetik

   “Olen Elis. Ilu- ja hinge haldjas. Juba väiksest peale olen ma tundnud suurt huvi kosmeetika vastu, mängisin väiksena ilusalongi ja tuulasin ema megikotis. Hakkasin oma hobi sõbrannade peal rakendama, tänu millele, sain pakkumisi pildistamistele. Peale ülikooli rekreatsiooni õpinguid, tuli suur tahtmine kosmeetiku eriala ka omandada ning nägin selleks võimalust Pärnu Kutsehariduskeskuses, mille lõpetasin 2018.aasta veebruaris. Oma töös olen kasutanud Sothyse, Gatineau, Guinot ja La Biosthetique brände. Pärnus õppides töötasin ilusalongis kui ka Hedon spas. Samuti olen läbinud Soengumenüü soengukoolitusi Decorise ilusalongis. BYAS on minu jaoks midagi uut ja põnevat. Hindan väga paindlikku lähenemist, mida Dreality ka mulle võimaldab. Võtan meeleldi vastu uusi kliente meie armsas ilusalongis! Kosmeetiku töö on justkui psühholoogi töö, mistõttu olen läbinud ka kogemusnõustamise koolituse, kus ma soovin südamest aidata inimesi, kes on elu hammasrataste vahele jäänud. Minu südamesoov on aidata inimest, et ta saaks kontakti enda hinge sisemise ja välimise iluga. Nõustan inimesi depressiooni, läbipõlemise, meeleoluhäirete, emotsionaalse vägivalla ja hüljatuse teemadel. Julge küsida abi!”

   Tel: +372 5510391

    Lissandra Maibak

    Ripsmetehnik

    “Olen Lissandra. Olen väikesest saati juba teadnud hinges et mina hakkan tegema tööd millest ei väsi kunagi, saan alati hommikul tööle minna nii et naeratus on näol ja ōhtul koju minnes igatsen juba tagasi. Olen läbinud koolitused suurepäraste tehnikute käe all See Beauty Stuudios, Leksiko Iluhariduskeskuses ning KVBeauty stuudios. Saan öelda et armastan oma tööd 100% ning lähenen igale kliendile personaalselt. Kōige suurem kingitus on positiivne tagasiside! Ootan Teid kōiki oma käe alla!”

    Helena Kauksi

    Juuksur

    ”Olen positiivse ellusuhtumisega, karjääri alustav juuksur. Minu poolt pakutavad teenused hõlmavad endas juukselõikust, soenguid, punutisi, peamassaaži – on orienteeritud kõigile: lastele, meestele ja naistele. Minu visioon on, et kõik inimesed oleksid ilusad ja õnnelikud!”

    Merje Vaasa

    Küünetehnik

    15 aastase kogemusega rõõmsameelne küünetehnik, kelle eesmärgiks on naised särama panna. Aastate jooksul olen läbinud erinevaid koolitusi (maalingute kursused, hügieenikoolitused jne) ja 2019 aastal täiendanud end Iluakadeemias nii küünetehniku kui pediküüri alal. Kogemuste pagas on suur ja olen võimeline vastavalt Teie soovile tegema seda mida lõpptulemusest ootate. Meeldib end proovile panna ja katsetada uusi asju. Ootan teid enda juurde!

    * Tööaegadeks sobivad hästi kas õhtud või nädalavahetused