Meist

Dreality on personaalne ilusalong, mis pakub oma külastajale võimalust nautida täielikku privaatsust ning unustada hetkeks argipäeva mured. Ilusalongi teeb eriliseks just see, et meie kliendil on võimalus salongis viibida täpselt nii kaua, kui soovi on – kas või terve öö!

Iluteenindajad tulevad koha peale ning viivad protseduurid läbi ilma, et kliendil oleks tarvis kuhugi liikuda. Ilusalongis valib külastaja meie iluteenuste nimekirjast endale sobilikud teenused, mille teevad koha peal professionaalsed iluteenindajad. Ööbimiskohaks on Tallinna kesklinnas saunaga varustatud kõigi mugavustega privaatne salong, et pakkuda võimalust inimesel pühenduda iseenda vaimsele tervisele ning teha kehale kui meelele absoluutne taassünd.

Dreams (unistused) + reality (reaalsus) annavad kokku Dreality sõna, millest tulenevalt on meie tiimi eesmärgiks muuta nii eestvedajate enda, kui klientide südamesoovid reaalsuseks!

Riina Potisepp

Juhatuse esimees / BYAS Sales Director

“Olen 2 aastat tegelenud Saksa ilutipptehnoloogiaga, mida olen ise enda peal proovinud ja leidnud, et need tooted on seda väärt, et propageerida. Tegemist on aparaatidega, kus kasutatakse samu tehnoloogiaid kui professionaalsetes kosmeetikasalongides. Ja olles pikka aega mõelnud teha ise üks armas koht kuhu inimesed tulevad nagu koju ja saavad parimat võimalikku hoolitsust, olen sellega oma ammuse unistuse teoks teinud.”

Demy Landson

CEO / BYAS Beauty Stylist

“Olen värskelt ettevõtluskoolituse läbinud aktiivne inimene, kes võttis enda südameasjaks panustada detailsusteni Dreality ilusalongi loomisesse. Tegelen igapäevaselt alates salongi broneerimissüsteemi loomisest ja klienditeenindusest kuni teenuste pakkumiseni. Olen BYAS ilustilist, kelle teenuste hulka kuulub Face Lift ja Detox noorendavad ja sügavpuhastavad näohooldused.”

Else Saga

BYAS Beauty Stylist / Massöör / Küünetehnik

”Olen kümne aastase kogemusega massöör ja küünetehnik ning mõned aastad tagasi liitusin BYAS ilumaailmaga. Soovin teha oma tööd alati südamega ja südamega tehtud töö vili on rahulolev klient.”

  Juliette L. Liiv

  Jumestaja

  “Olen lõpetanud Inglismaal, Liverpoolis kolmanda taseme „Theatrical and Special Effects, Hair and Media Make Up“ õpingud, kus õppisin filmi-, tele- ja teatrigrimmi, moe- ja fotograafiameiki, ajaloolist jumestust, eriefektide loomist meigikunstiga kui ka näo- ja kehamaalingute tegemist. Oma igapäevatöös olen 100% tulemusse pühenduv ja ei rahuldu millegi vähema kui perfektse tulemusega. Minu kohaolek meeskonnas paneb ruumi särama ja mul on suurepärane võime anda teistele edasi positiivset energiat. Oma õpingute käigus olen osalenud võistlustel, kus saavutasin Inglismaal kõrgeid kohti nii maakondlikult kui ka üleriigiliselt. Töös kasutan vaid kvaliteetseimate brändide tooteid.”

  Helen Kulesha

  Aroomiterapeut

  ”Soov saada Aroomiterapeudiks hakkas minus tasapisi juuri ajama umbes aastal 2015. Kahtlemata sattusid „juured“ viljakasse mulda, sest armastus ja huvi looduse ja taimemaailma vasti istus minus varasest lapsepõlvest peale. Osalemine mitmetel huvitavatel õppepäevadel, andis hoogu eeterlike õlidega edasi tegeleda ja tekkis sügavam huvi nende toimemehhanismidest rohkem teada saada. Nii sattusingi õppima Krautmani Massaazi ja Terviseakadeemiasse. Nüüdseks olen läbinud põnevaid õppepäevi ja palju kordi praktiseerinud . Aroomimassaaz sobib kõigile inimestele, eriti soovitan neile, keda kimbutavad unetus, ärevus, lihaspinged või kel lihtsalt keerulised ajad ja korralik lõõgastus kuluks marjaks ära.”

  Helena Kauksi

  Juuksur

  ”Olen positiivse ellusuhtumisega, karjääri alustav juuksur. Minu poolt pakutavad teenused hõlmavad endas juukselõikust, soenguid, punutisi, peamassaaži – on orienteeritud kõigile: lastele, meestele ja naistele. Minu visioon on, et kõik inimesed oleksid ilusad ja õnnelikud!”

  Merje Vaasa

  Küünetehnik

  15 aastase kogemusega rõõmsameelne küünetehnik, kelle eesmärgiks on naised särama panna. Aastate jooksul olen läbinud erinevaid koolitusi (maalingute kursused, hügieenikoolitused jne) ja 2019 aastal täiendanud end Iluakadeemias nii küünetehniku kui pediküüri alal. Kogemuste pagas on suur ja olen võimeline vastavalt Teie soovile tegema seda mida lõpptulemusest ootate. Meeldib end proovile panna ja katsetada uusi asju. Ootan teid enda juurde!

  * Tööaegadeks sobivad hästi kas õhtud või nädalavahetused